1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

hakkımızda

Atakum Su Tesisatcısı Tesisat olarak Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Kombi tamiri, Kanal Açma, Cihazla kaçak tespit, Termal kamera ile noktasal tespit, Sıfırdan tesisat kurulumu, Tuvalet tıkanıklığı açma, Lavabo tıkanıklık açmak.

 

Bir tuvalet tıkanıklığı ya da bir kanal tıkanıklığı, bazen en rahatsız edici zamanlarda olabiliyor. Patlayan pimaş borular ve yoğun yağmurlar beklenmedik sorunlar çıkartabiliyor. Böyle zamanlarda “yakınlarda tesisatçı nerede var” veya “tıkanıklık açma firması” diyorsanız, Uzman Tesisat sizlere günde 24 saat, yedi gün ve yılda 365 gün çeşitli hizmetler sunuyor. Meskene uygun çözümler ve piyasa koşullarına göre uygun fiyatlandırma ile tüm tesisat sorunlarınıza, tıkanıklıklara, sızdırmalara, bilgisayarlı kaçak bulma sorunlarınızda yardımcı oluyoruz.

 

Musluk montajından su tesisatı onarımına, boru ve kanal tıkanıklığından, kombi kurulumu – kombi tamir servislerine kadar Atakum Su Tesisatcısı olarak sıhhi tesisat konusundaki bütün problem ve endişelerinizde profesyonel destekçiniz oluyoruz.

Firmamız 2002 yılından günümüze tam 15 yıldır Samsunun genelinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz; Sıhhi Tesisat Onarımı Su kaçağı tespiti onarım ve tamiri Doğalgaz Tesisatı Kurulum ve Onarımı Kalorifer Tesisatı kurulum ve Onarımı Yangın Söndürme Sistemleri Tüm su tesisatları kurulum ve Tadilatı Kırmadan, bilgisayarlı hasar tespiti Kombi tamiri bakım ve temizliği Petek temizliği Kombi tamiri

hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle