1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Atakum Kalorifer Tesisat Ustası

Binalarda ısınma ihtiyacı için kalorifer tesisatına ihtiyaç duyulmaktadır. Binaların bulundukları konuma ve yapı türlerine göre kalorifer tesisatı türünü belirliyor ve hazırlanan projeye uygun işlemler yapılıyor.
Atakum kalorifer tesisat ustası ihtiyacı olanlar, yeni tesisat döşeme ya da her türlü bakım, tamir işlemleri ile ilgili hizmet alabiliyor. Binalara, merkezi ısı sistemi ya da kat kaloriferi tesisatı döşeme işlemleri yapılmaktadır. Atakum bölgesinde daha çok kombi sistemi ve petek döşeme işlemleri profesyonel olarak yapılır.

Kombi Kalorifer Tesisatı İşlemleri

Doğalgaz kullanılmaya başladıktan sonra binalar, kombi sistemi ile ısıtılmaya başlanmıştır. Kalorifer tesisat ustası olarak, komple bina ya da daire içi kalorifer tesisatı döşeme işlemleri, proje hazırlanarak yapılmaktadır.
Binaların yapısına ve müşteri talebine göre petek sistemi ya da yerden ısıtma kalorifer tesisat sistemi döşeme işlemleri en modern yöntemlerle yapılır. İş yerleri ya da site gibi toplu binaların bulundukları yerlerde, ısınma ihtiyacı için merkezi ısıtma kalorifer tesisatı kurulumu talep edilebilmektedir. Müşteri taleplerine göre tüm kalorifer tesisatı işlemleri yapılır.

Kalorifer Tesisatı Bakımı

Binalarda kullanılmakta olarak kalorifer tesisatının, ısı sorunu oluşturmaması ve uzun ömürlü olması için düzenli bakımdan geçirilmesi gerekir. Atakum kalorifer tesisatı ustası olarak, petek temizleme ve tesisat kontrolü hizmetleri verilmektedir. Gelişmiş teknoloji ürünü olan petek temizleme makinesi ile daire içerisinde kurulu bulunan kalorifer tesisatının tümü en güvenilir şekilde temizleniyor.
Temizlenen kalorifer peteklerinde tıkanmalara yol açabilecek sorunlar ortandan kaldırılır ve daha iyi ısı yayılması sağlanır. Kalorifer tesisatı içerisinde dolaşan suda bulunan çamur ve balçık türü atıklar petek kanalları içerisinde birikir ve sıcak suyu hareketine engel olmaya başlar. Bu soğuk havalarda, kombi çok çalışsa bile istenilen ısının verilmemesini sağlar. Kalorifer tesisatı ustası olarak, verdiğimiz hizmetler ile yaşanabilecek sorunların önüne geçiyoruz.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Kalorifer Tesisatı Projesi Hazırlama

Binaların yapısına göre ihtiyaç duyulan kalorifer tesisatlarının nasıl yapılacağı, hazırlanacak olan proje olarak belirlenir. Atakum kalorifer tesisat ustası olarak, proje hazırlama, tesisat malzemesi temini ve tesisat döşeme, bakım gibi tüm işlemlerle ilgili hizmetler verilmektedir.
Kalorifer tesisatı projesi hazırlama işlemleri tamamlanır ve gerekli onay işlemlerinden sonra tesisat döşeme işlemleri yapılır. Kalorifer tesisatında kullanılacak malzemeleri, hazırlanan projeye göre belirlenir. Binalarda, odaların büyüklüğüne ve ihtiyaç duyulacak ısı miktarına göre kalorifer petekleri büyüklüğü, sayısı özel olarak belirlenir. Tesisat ustası olarak, gerekli hesaplamaları yapıyor, ihtiyaç duyulan malzemeleri belirliyor ve işlem fiyatları belirleniyor.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle