1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Pvc Atık Su Borusu Tamiri

Su tesisat sistemlerinde, Pvc boru tipleri kullanılmaya başlanmıştır. Konut ve iş yerlerinde su tesisatları her zaman önemlidir. Bina atık su sistemlerinde kullanılan pvc boru türlerinde, dışarıdan gelen darbeler sonucu hasarlar olabilmektedir.

Hizmet bölgemizde, pvc atık su borusu tamir işlemlerinin her türlüsü, alanında uzman ekiplerimiz ile en kısa sürede tamir edilmektedir. Atık su borularında meydana gelen tıkanmalar, en çok karşılaşılan sorunların başında gelir. Kırılma ya da delinme gibi sorunlarınızı ilettiğinizde, gerekli çalışmalar anında yapılır.

Atık Su Borusu Arızaları

Su tesisat sistemlerinde meydana gelen arızaların büyük bir bölümü kişisel hatalardan kaynaklanmaktadır. Yapım sırasında, pvc boruların ezilmesi, bağlantıların sağlam yapılmaması ya da boru üzerine sert darbelerin yapılması sorunlara neden olabilecektir. Atık su borusu arıza türleri şunlardır.
• Atık su borularında meydana gelen tıkanıklıklar,
• Atık su borusu, su kaçakları,
• Diğer arızalar,
Günlük hayatta, lavabo gibi yerlerden atılmaması gereken maddelerin gider borusuna atılması zamanla tıkanmalara yol açacaktır. Bu tıkanmalar büyük bir sorun olarak kendisini gösterir. Her türlü tıkanıklığı profesyonel yöntemlerle açıyoruz.

Su Tesisat Sorunları

Su tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunlar kısa sürede giderilmediğinde, büyük sorunlara yol açabilecektir. Lavabo tıkanıklıkları, suyun geri gelmesine ve koku oluşmasına neden olur. Pvc atık su borularında meydana gelen hasarlar nedeniyle su sızıntısının meydana gelmesi, binanın farklı bölümlerinde su kaçağının görülmesine neden olur.
Tamir edilmediğinde, duvar sistemine zarar verecek, görsel olarak görüntüsün bozulmasına neden olacaktır. Pvc atık su borusu sorunlarının tümünü, teknolojik cihazlar kullanarak tespit ediyor ve gerekli tamir işlemlerini yapıyoruz.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Kırmadan Tamir İşlemleri

Bina içerisindeki atık su borularında tıkanma ya da diğer sorunlar meydana geldiğinde, bizlere ulaşan müşterilerimize hizmetlerimizi, modern teknolojik cihazları kullanarak hizmet veriyoruz. Su kaçağı ya da tıkanıklık noktası tespitlerini, termal kamera ve diğer cihazlarla hemen yapıyoruz.
Tüm su tesisat boru tamir işlemlerini, herhangi bir kırma ve dökme işlemi yapmadan, daha az maliyetli olarak gerçekleştiriyoruz. Pvc atık su borularında, don, aşırı sıcaklık ya da darbe sonucu çatlamalar meydana gelebilmektedir. Bu durumlarda boru değiştirme işlemleri yaparak gerekli tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Su kaçağı sorunu olduğu tespit edildiğinde ilk olarak conta kontrolü yapıyor ve sorun varsa gerekli işlemleri uyguluyoruz. Pvc atık su borusu tamiri işlemleri gibi temiz su borusu tamir işlemlerini de uzman ekiplerimiz ile aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde yapıyoruz.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle