1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Su Tesisatlar Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tesisat tamir ve bakım işlemleri konusunda bilinmesi gereken önemli konular vardır. En önemli konu firma tercihidir. Firma tercihinin doğru yapılması, tesisatın kalitesini doğrudan etkiler. İkinci aşama ise malzeme tercihidir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik profesyonel su tesisatının en önemli iki konusudur.

Montaj ve Tamir Hizmeti

Su tesisatlarının pratik bir şekilde kullanımı tesisatın kalitesine bağlıdır ve bu konuda uzman firmalara ihtiyaç duyar. Tesisat montaj işlemleri, özellikle sıfır binalarda önemlidir. Uzman ekibe sahip şirketimiz tesisat montaj işlemlerinde öncelikle binanın genel yapısını inceliyor. Binanın genel yapısını inceleyen servisimiz ikinci aşamada tesisatın projesini çiziyor ve projeyi onaya sunuyor. Daha sonra tesisat montaj işlemine geçiliyor.

Su Kaçak Tamiri ve Montajı

Tadilat işlemlerinde de ekibimiz güvenli hizmet kalitesini sunuyor. Eski binalarda ömrünü tamamlamış tesisatları yenilenmesi işlemi de uzmanlık isteyen önemli bir konudur. Özellikle çürüyen su tesisatları ilerleyen zamanlarda su kaçaklarına neden oluyor. Ekibimiz tesisat tamir işlemleriyle kısa sürede mekanı kullanıma açmaktadır ve su sarfiyatını daha kullanışlı hale getirmektedir.
Yeni nesil musluk ve armatür çeşitlerini montajlayan firma elemanlarımız arıza için gerekli bütün malzemeleri servis aracında hazır bulundurmaktadır. Musluk ve diğer su tesisatlarını tamiri ve bakımı ekibimizin uzmanlık alanına giren önemli konulardır.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Banyo ve Mutfak Tesisat İşlemleri

Duşluk, duşakabin, küvet ve benzeri yerlerin su tesisat arızaları da uzmanlık alanımıza giriyor. Mutfak muslukları, banyo muslukları ve diğer musluk çeşitleri servis hizmetimizin içerisinde yer alıyor. Tesisat ile ilgili bütün sorunlarınız için ekibimiz gün boyu hizmet veriyor.
Petekler de hizmet programımız içerisinde yer alıyor. Kış boyu sürekli çalışan ve içi kireçlenen petekler ısıtma işlemini istenilen seviyede gerçekleştiremiyor. Bu durumda petek temizleme işleminde uzman olan firma elemanlarımızı çağırmanız ve hizmet programımızdan faydalanmanız yeterlidir. Ekibimiz kombi sisteminin ve petek sisteminin temizliğini özel makinelerle kısa sürede gerçekleştiriyor.

Kaliteli İşçilik

Tesisatlarının temizliği, bakımı, onarımı ve montajı gibi bütün konularda ekibimiz günün her saatinde çözüm üretiyor. Acil olmayan durumlar dışında ekibimiz randevulu çalışmaktadır. Acil durumlarda ise en yakın ekibimiz adresinize yönlendiriliyor. Diğer durumlarda müşteri hizmetlerimizi aramanız ve randevu almanız gerekiyor. Ekibimiz randevu saatinden önce telefon açarak müşterinin yerinde olup olmadığını teyit etmektedir. Son anda işiniz çıkarsa veya randevu saatini değiştirmek isterseniz bu durumda müşteri hizmetlerimizi aramanız ve randevu saatini değiştirmeniz yeterlidir.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle