1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Su Tesisatçısı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tesisatlar her zaman için hayatımızı kolaylaştıran tasarımlardır. Özellikle su tesisatları apartmanlarda, fabrikalarda, imalathanelerde, sitelerde ve müstakil evlerde suyun sağlıklı kullanımını sağlar. Ekibimiz bu önemli tesisatın kurulumu, tamiri ve montajı gibi konularda uzman ekiple çözüm üretiyor.

Tesisatçı Deneyimli Olmalıdır

Pis su giderlerinin tıkanması, su tesisatlarının tıkanması, su tesisatlarında meydana gelen gizli/açık kaçaklar ve petek temizliği ekibimizin sunduğu hizmetlerdir. Bu hizmetler konusunda deneyime ve tecrübeye önem veriyoruz. İşini en iyi şekilde icra eden servis elemanlarıyla hareket ediyoruz ve istenilen süre zarfında tamir, parça montajı ve bakım işlemini bitirerek tesisatı teslim ediyoruz. Tesisatın tamiri, bakımı ve onarımı gibi bütün konularda ekibimiz randevu saatine riayet ederek hareket ediyor.

Randevulu Çalışmalıdır

Randevu alma işlemlerinde müşterimiz güncel bilgiler vermelidir. Yanlış telefon numarası veya adres işimizi zorlaştırır ve zaman kaybına neden olur. Zaman kaybı yaşamamak için öncelikle randevu alma işleminde doğru bilgilerin verilmesi gerekir.
Servis çalışanlarımız randevu işlemlerinde her zaman için müşterinin müsait olduğu zaman dilimlerini tercih ediyor. Müşterimiz isterse randevu saatini erteleyebilir veya öne alabilir. Bu işlem için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmelidir.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Yerinde Çözüm Üretmelidir

Servis hizmetimiz ‘yerinde çözüm’ kategorisinin en önemli kategorisini oluşturuyor. Servis elemanlarımız tesisatı yerinde ziyaret ederek tamir işlemini gerçekleştiriyor. Tesisat tamir, montaj ve bakım işlemlerinde ekip olarak müşteri onayı olmadan hareket etmiyoruz. Servis hizmeti ve yedek parça hizmeti ayrı ayrı ücretlendiriliyor. Bu konuda ekibimiz müşteriye gerekli bilgiyi veriyor.
Servis çözümleri konusunda her zaman deneyime, tecrübeye ve profesyonelliğe önem vermeniz gerekiyor. Şirketimiz bütün bu konularda her zaman için maksimum seviyeyi tercih ediyor. Çalışanlarımız, zamanında adrese ulaşma, kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirme ve tesisatı kullanılabilir şekilde teslim etme işlemlerini seri bir şekilde gerçekleştiriyor.

Modern Tesisat Çözümlerini Tercih Etmelidir

Petek temizlemeden tıkanıklık gidermeye, kaçak bulma işlemlerinden musluk montaj işlemlerine kadar bütün konularda bizi arayabilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili bütün konularda bizi aramanız ve bilgi almanız yeterlidir. Su tesisatlarında modern çözüm seçenekleri son derece önemlidir. Modern olmayan modası geçmiş tesisat servis işlemleri tesisatın kalitesini düşürür.
Yeni nesil cihazlar, etkili makineler ve kaliteli tesisat tamir yöntemleri su tesisatlarının kullanım kalitesini artırıyor. Firmamızın servis ekibi bu konuda aradığınız hizmet kalitesini sunarak tesisat kullanım kalitesini artırmaktadır ve bu konuda kolaylık sunuyor.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle