1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Eski Binalarda Oluşan Tesisat Sorunları Nelerdir?

Tesisat kurulum, bakım, onarım ve değişim işlerinde öncü firma olarak yıllardan beri var olan firma Samsun ve çevresine hizmet sunar. Firma hizmetlerini daha etkin ve daha hızlı sunmak için internet adresi üzerinden de hizmet sunuyor.

Tesisat Sorunları

Genellikle eski binalarda ömrünü tamamlayan ve oksitlenmelere bağlı çürümelerin yol açtığı tesisat sorunları yeni binalarda da karşımıza çıkabiliyor. Bu alanda yetişmiş ustalar ile hizmet veren firma yerinde kırmadan çözüm buluyor. Bu hizmeti son teknoloji cihazlarla sunarak zaman ve masraftan tasarruf sağlıyor. Tesisat sorunları arasında tıkanıklık, musluk bozukluğu, rezervuar, ,temiz su ve pis su gider tıkanıklıkları, borularda çatlama, diğer tamiratlar sonucu tesisatlara zarar verme gibi sorunlar oluyor. Bu sorunların hepsinin tek çözüm adresi olan firma ayrıca kireçlenmelerin neden olduğu tesisat sorunlarına da çözüm oluyor.

Tıkanıklığa Yol Açan Maddeler

Binaların gider olarak tanımlanan tesisatlarında tıkanıklığa neden olan pek çok unsur vardır. Bu unsurlardan bazıları binanın eski olan tesisatları, kötü kullanıma bağlı katı atıkların giderleri tıkaması, rutin temizliklerin yapılmaması, oksitli çözeltilerin tesisat parçalarına zarar vermesi gösterilebilir.
Bu durumda geçici çözümler değil kesin çözüm önerisi için firma ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Profesyonel hizmet anlayışı ile belirlenen zamanda belirlenen adreste hazır olan firma elemanları ses, görüntü ve buhar püskürtme cihazları ile olaya müdahale eder, değişim gereken parçaları orijinalleri ile değiştirir ve olayı sorunsuz şekilde noktalar.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Profesyonel Hizmet Şart

Tesisat sorunları ister küçük ister büyük olsun bu alanda yeterli tecrübeye sahip olan firmadan destek almak her açıdan kazanç sağlar. Konut, iş yeri, apartman, pek çok katlı iş yerlerinin tesisat sorunlarına çözüm olan firma vizyon ve misyon olarak tesisat işlerinde öncüdür.

Hizmet Karşılığı Ücret
Firma inşaat alanlarında tesisat kurulum işleri başta olmak üzere gider tıkanıkları, kırılan, çürüyen parça değişimleri, onarım hizmetleri alanında hizmet sunuyor. Hizmeti sunarken sorunun ana nedeni, nasıl sorunun çözüldüğü ve değişimler tek tek değerlendirilir ve yapılan hizmetin karşılığı ücret talebinde bulunulur.
Hizmetlerini fatura karşılığı sunan firmanın esnaf ve sanatkarlar odasına kayıtlı olması ve vergiye tabi olarak hizmet sunması güven ve kalite adına önem arz ediyor.
Her zaman bir tesisat sorunu ile yüzleşmek zorunda kalınacağı göz önünde bulundurulur ise Samsun ilinde profesyonel hizmet sunan firmadan destek almak için firmanın iletişim adreslerini önemli rehber bilgilerine kaydetmek faydalı olacaktır.

hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle