1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Sıhhi Tesisat İşçilik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hayatı kolaylaştıran ve konfor sağlayan sistemler arasında, su tesisat sistemleri önemli bir yere sahiptir. Sıhhi tesisat işçilik fiyatlarını, yeni tesisat döşeme ya da tamir işlemleri için farklı belirliyoruz.
Sektörde, profesyonel olarak hizmet vermenin avantajını kullanarak, tüm hizmetlerde en uygun fiyat seçeneklerini sunabiliyoruz. Müşterilerimize, modern ekipmanlar ve bu ekipmanları kullanan personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Yapılacak olan işlem türüne göre fiyat belirleme farklı olabiliyor.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Sıhhi tesisat konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile insanların yaşam alanlarında su tesisat sistemlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz. Sıhhi tesisat hizmetlerimiz şunlardır.
• Su tesisatı projesi,
• Su tesisat arıza tamiri,
• Su tesisatı gider tıkanıklığı giderme,
Müşterilerimiz, hizmet taleplerinde bulunduklarında kendilerine, yapılacak işlemin türü ve boyutuna göre fiyat veriyoruz. Yeni tesisat projelerinde, kullanılacak malzeme türü ve miktarı, işçilik gibi hususlar hesaplanmakta ve toplam fiyat belirlenmektedir.

Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri

Sıhhi tesisat sistemlerinde, çeşitli nedenlere bağlı olarak bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Gider borusuna kaçan ve suda erimeyen maddeler tıkanıklığa neden olur.
Bu tür sorunları, kameralı sistem ve termal sistemleri kullanarak tespit ediyoruz. Boru tıkanıklıklarında, kameralı sistemi kullanarak, tesisatta herhangi bir kırma yapmayan, yerini tespit ediyor ve modern sistemlere tıkanıklığı açıyoruz. Tamir işlemleri için belirlenen fiyatlar tamamen sorun büyüklüğüne ve yapılan işlemlere bağlıdır.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Su Kaçağı Tespiti

Sıhhi tesisat tamir işlemlerinde işçilik fiyatları, sorunun türüne ve iş süresine bakılarak belirlenir. Su kaçağı sorunları her zaman dikkate alınmalı ve tespit edildiğinde hemen tamir yoluna gidilmelidir. Bina içerisinde su tesisatının herhangi bir yerinde su kaçağı olduğu anlaşıldığında, termal sistem ile herhangi bir kırma işlemi yapmadan sorunun meydana geldiği yeri tespit ediyoruz.
Sadece sorunun meydana geldiği yer kazılır ve sorunun türüne göre çözüm yöntemleri kullanılır. Termal sistem kullanılması, yapılacak işlemleri kolaylaştırmakta ve daha düşük maliyetlerle tamir işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Yeni Tesisat Döşeme

Sıhhi tesitas projelerinin hazırlanması ve yeni binaya su tesisatının döşenmesi profesyonel olarak yapılmalıdır. Binaya döşenen su tesisatı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmelidir. Yeni tesisat döşeme işlemleri işçilik ücretlerini, çalışma süresi ve kullanılacak malzeme miktarına bağlı olarak belirliyoruz.
Müşterilere hizmet hakkında bilgi verilirken, kullanılacak olan malzemelerin uzun yıllar dayanıklılık gösterebileceğini ve tüm bağlantıların sorunsuz bir şekilde yapılacağını, gerekli testler yapıldıktan sonra sıhhi tesisatın teslim edileceği bildirilir.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle