1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Su Tesisat İşlemeleri

Su hayattır ve insan hayatı için çok önemli bir gıdadır. Suyun kaliteli kullanımı için su tesisatlarına olan ihtiyaç da aynı şekilde artmaya devam etmektedir. Su tesisatlarının montajının yanı sıra su tesisat kaçakları ve su tesisat tıkanıklıkları da aynı şekilde hayatımızı olumsuz etkiler. Bu işte uzman şirketlerin tercih edilmesi de son derece önemlidir.

Su Tesisat Tamir ve Bakımı

Eski binaların yanı sıra yeni binalar için sıfırdan tesisat döşeme işlemleri su tesisat kategorisinde önemli bir konudur. Su tesisatlarının döşenmesi, tamiri, bakımı ve parça temini gibi bütün işlemlerde firmamızın hizmet kadrosu 7/24 çözüm üretmekte ve bu konuda yardımcı olmaktadır. Su tesisatlarında meydana gelen tıkanmaları özel akustik cihazlarla tespit eden ekibimiz kırmadan ve dökmeden kolaylıkla kaçak bulma işlemini gerçekleştiriyor.

Tıkanıklık Giderme

Su tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıklar da önemli bir konudur ve bu kategoride özel makineler profesyonel çözüm üretmektedir. Tıkanıklıkların açılabilmesi için kullanılan özel makineler kamera özelliğine sahiptir ve anında tıkanıklığı teşhis edebilmektedir. Tıkanıklığın anında teşhisi ve kolaylıkla tıkanıklığın açılması gibi işlemler ekibimizce gerçekleştirilmektedir.
Firmamızın diğer önemli bir konusu ise deneyimli ve tecrübeli eleman konusudur. İşi bilmeyenler servis hizmetinde firmanın hizmet kalitesini doğrudan etkiler ve ciddi anlamda problem oluşturur. Bunun bilincinde olan firmamız her zaman için kalifiye elemanları tercih etmektedir. Müşteri diyaloğu, işi zamanında yetiştirme ve iş ahlakı gibi konularda yeterli seviyede olan elemanlar her zaman için servis ekibimizde yer almaktadır.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Pratik Su Tesisat Çözümleri

Su tesisatlarında özellikle musluklarda ve çamaşır makinesi musluk girişlerinde meydana gelen arızalar günlük yaşantıyı olumsuz etkiler. Bu etkiden kurtulmak için hızlı ve pratik servis çözümleri sunan şirketlere ihtiyaç vardır. Firmamız bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilecek servis ekiplerine görev vermektedir ve kısa sürede adrese gelerek servis çözümleri sunmaktadır.
Petek Temizliği
Evde, iş yerlerinde, okulda ve resmi kurumlarda meydana gelen su tesisat arızaları hayatı olumsuz etkilemektedir. Firma olarak su tesisatına sahip bütün mekanlar için çözüm üretiyoruz. Petek temizleme gibi konularda da ekibimiz özel makine seçenekleriyle hizmet vermektedir. Makine ile petek temizleme işlemleri için şirketimizi her zaman arayabilirsiniz ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.
Peteklerin temizlenmemesi halinde kombi daha fazla enerji harcar ve bu durumda fatura daha fazla gelir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için petek temizliğinin ve kombi temizliğinin ihmal edilmemesi gerekir.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle