1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Atakum Musluk Tamircisi

Su ihtiyacını karşılamak için her gün düzenli olarak dokunulan musluklar zamanla bazı arızaları ortaya çıkarır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulan, istemsiz akan ve açılmayan muslukların tamirinde bu firma tüm desteği hemen sizlere sunarken uygun fiyatlarla cebinizi de düşünmektedir. Atakum musluk tamircisi olarak hizmet veren ekip oldukça tecrübelidir. Geçmişten bugüne sayısız müşteriye hizmet veren firma uygun fiyatlarla ve kaliteli iş anlayışı ile yanınızda olmaya devam ediyor. Musluklarda oluşan sorun derdiniz olmasın sadece ulaşın her sorun anında çözüme kavuşsun.

Musluk Tamirinde Doğru Firma

Banyo, tuvalet ve mutfaklarda her gün kullanılan muslukların bakımı belirli dönemlerde mutlaka yapılması gerekir. Musluğun türü ne olursa olsun tesisatı ve ana bataryasında oluşan her türlü sorun teknik ekip tarafından çözüme kavuşturulur. Musluğun bakımı, onarımı ve son olarak tamiri için randevu talebinizi hemen oluşturun. Akıtan musluklar her zaman çileye dönmüştür. Bu çileden kurtulmak için hemen erişime geçin. Atakum ekibi ile tüm musluklar en güzel şekilde çalışırken sorunsuz bir yaşam da siz değerli müşterilere sunulur. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir musluk tamircinizin olması size ekstra güven verecektir.

Genel Musluk Arızaları

Musluklar yoğun kullanıma bağlı olarak kireçlenip çalışamaz duruma gelebilir. Ayrıca musluk contaların yıpranmasıyla akıtan musluklar, açılıp kapanmada zorluk yaşatan musluklar için doğru firma tercihi önemlidir. Zamanla deforme olan muslukların su fışkırtması da sık karşılaşılan durumlar arasında yer alır. Atakum musluk tamircisi tarafından bu tarz sorunlar en kısa sürede giderilerek daha kullanışlı musluklar sunulur. Uzman kadro ile arızalanan her musluk tarzı gerekli kontrollerden geçirilir. Verilen adrese gelen ekip ilk olarak arıza tespitini yaparak işini kolaylaştırır. Musluk arızaları genel olarak birkaç detaydan oluşur. Bazı durumlarda ise musluğun tamamının yenisi ile değiştirilmesi gerekebilir. Bu ayrımı yapan profesyonel ekibe her zaman güvenin.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Musluk Arızalarına Anında Yetişen Ekip

Atakum Musluk Tamircisi olarak görev yapan ekip tüm arızlara karşı yüksek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Musluk tamirinde yılların vermiş olduğu deneyime sahip personelin kısa sürede musluk tamirini yapması olağan bir durumdur. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte farklı musluk çeşitleri var olsa da uzman personel yine kendini geliştirmeye devam ediyor. İstediğiniz saatte direk olarak ulaşabileceğiniz iletişim numaralarından ekip çağırmanız mümkündür. Musluklarınızın belirli zamanlarda bakım ihtiyacı olduğunu asla unutmayın. Önleminizi hemen alın sıkıntı yaşamayın.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle