1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Sıhhi Tesisat Yaptırmanın Önemi

Su tesisat işlemlerinde profesyonelliğin çok önemli olduğu günümüz şartlarında işinin ehli firma çok önemlidir. Pratik ve hızlı servis hizmetleriyle göz dolduran ekibimiz tesisat işlemlerinde güncel çözüm seçenekleriyle kısa sürede tesisatı kullanıma sunuyor. Su tesisat montaj işlemleri, tamir işlemleri, parça destekli servis işlemleri, su kaçağı ve tıkanıklık giderme gibi işlemlerdi çözüm üretiyoruz.

Petek Temizleme

Firmamız su tesisatlarının yanı sıra aynı zamanda petek temizleme gibi konularda da adından sıkça söz ettirmektedir. Su tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıklar, arızalar ve kaçaklar uzman kişilere teslim edilmelidir. Amatör yöntemler tesisatın kullanımını olumsuz etkiler ve arıza durumunda tamir işlemini güçleştirir.

7/24 Su Tesisat Hizmeti

Su tesisat işlemlerinin ihmal edilmesi ve bu konuda çözüm odaklı hareket edilmemesi evlerin ve iş yerlerinin kullanım kalitesini minimum seviyeye düşürür. Etkili olmakla birlikte zaman kaybını tam anlamıyla önleyen su tesisat tamir, bakım ve onarım hizmeti servis hizmetleri 7/24 devam ediyor.
Randevu sistemiyle zaman kaybını ve iş gücü kaybını önleyen şirketimiz kısa süre zarfında söz verilen bütün adreslere ulaşabilmektedir. Ekip ruhu ile hareket eden şirket elemanlarımız randevu saatini müşteri isteğine uygun şekilde belirlemektedir. Tesisatlar da meydana gelen çatlaklar, musluklarda ve diğer su tesisatlarında meydana gelen arızalar kısa sürede ekibimiz tarafından tamir edilmektedir.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Deneyimli Servis Ekibi

Güncel ve aynı zamanda pratik yöntemlerin öne çıktığı servis hizmetlerinde işin uzmanı olan servis elemanlarına her zaman için ihtiyaç duyulur. Ekibimiz bu ihtiyaca binaen hareket ederek işini seven ve işinde uzman olan kişileri servise dahil etmektedir. Bu işten anlamayanları veya bu işte yeteri kadar deneyimli olmayanları ekibe almayan şirketimiz kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme parolası ile hizmet vermektedir.
İşinin ehli elemanların hizmet kalitesini artırmak adına önem kazandığı su tesisat dünyasında dört mevsim hizmet her daim önemli bir konudur. Firma olarak kış aylarını soğuklarında ve yaz aylarının sıcaklarında aynı maksimum performansla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Profesyonel İşçilik

Kaçak bulma, tıkanıklık giderme, petek temizleme ve diğer bütün tesisat işlemlerimizde son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Cihazlarımız her zaman için kullanıma hazırdır ve ekibimiz her zaman için hizmete hazırdır. İşçiliğin profesyonel olması ve her zaman için kaliteli malzeme kullanımı hizmet kalitemizin en önemli konuları içerisindedir. Ekip olarak konusunda deneyimli elemanlarla ve kaliteli malzemelerle çözüm üretiyoruz. Yeni nesil cihazlarla yeni nesil tesisat montaj ve tamir işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle