1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Hatalı Yapılan Su Tesisatlarının Doğuracağı Sonuçlar

Su tesisatlarının hatalı döşenmesi, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi cihazların kullanımını olumsuz etkiler. Bunun yanında su sarfiyatı artar ve arıza durumunda tesisatın yeniden döşenmesine neden olur. Bu gibi durumlarda kullanıcı için artı masraf meydana gelir.
Tesisat tıkanıklıkları, kaçaklar ve kullanım sorunları hatalı su tesisat işlemlerinden kaynaklanır. Kaçak ve benzeri sorunlarla karşılaşmamak için tesisat döşeme işlemlerini işin uzmanı olan kişiler tarafından yapılması gerekir.

Pratik Su Tesisat Çözümleri

Su tesisatlarının hayatımıza katkısı oldukça fazladır ve bu kategoride her zaman için en iyi seçeneklere ihtiyaç vardır. Özellikle firma tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususların başında firmanın tecrübeli olması, işinin ehli olması ve kısa sürede iş teslimatı gerçekleştirmesi gibi konular yer almaktadır. Firma olarak müşterinin memnuniyeti ve işinin zamanında teslim edilmesi gibi konular bizim için önemlidir.

Servis Hizmetlerinde Pratik Çözüm

Hizmet programı kategorisinde tesisatla ilgili bütün konuları hizmet programı içerisine dahil ettik. Deneyimli ve tecrübeli servis elemanları, kısa sürede iş teslimatı, yedek parça temini gibi bütün konularda tecrübelidir. Teorik ve pratik bilgi açısından maksimum seviyede olan servisimiz gece/gündüz hizmet vermektedir.
Acil durum konuları da hizmet programımız içerisinde yer almaktadır. Tesisatın su sızdırması, musluk arızaları, tesisatın tıkanması ve kombi petek sisteminin temizlenmesi gibi konular programımızda yer almaktadır.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Tıkanıklık ve Kaçak Çözümleri

Hizmet programımız içerisinde yer alan bütün konularda modern çözümleri tercih ediyoruz. Özel cihazlarla tıkanıklık tespiti, kaçak tespiti, tamir işlemleri ve temizlik işlemleri hizmet kalitemizi doğrudan etkilemektedir.

Tıkanıklık tespit işlemlerinde özel makineler tıkanıklığı anında cihazın ekranına yansıtmaktadır. Kaçak tespit işlemlerinde de tıkanan nokta özel cihazla anında bulunur ve anında tamir edilir. Bütün bu özellikler tıkanıklık ve kaçak konularında aradığınız kaliteyi yansıtıyor. Kısa sürede servis çözümleriyle tesisat tıkanıklığı giderme, kaçak bulma, petek temizleme, tamir ve montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Kaçak ve tıkanıklık giderme işlemlerinin seri ve etkili bir şekilde yapılabilmesi için servisimiz her zaman hazır bir şekilde beklemektedir. Kış aylarının yağışlı ve soğuk günlerinde tesisat tamiri, bakımı ve onarımı gibi bütün işlemler seri bir şekilde gerçekleşmektedir. Tesisatlar da meydana gelen kaçak ve tıkanıklıklar acil ise ekibimiz ‘acil’ koduyla hareket ederek en kısa yoldan adrese ulaşmaktadır.
Petek temizleme işlemleri de günümüz tesisat dünyasının hizmet programındadır. Tesisatın temizlenmesi, montajı, tamiri ve bakımının yanı sıra sıfırdan döşenmesi gibi işlemler de hizmet programımızın ana maddelerindendir.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle