1
CAN LI DESTEK
logo5
ATAKUM SU 
TESİSATÇISI
0532 151 44 91

Atakum Banyo Tuvalet Tadilatı

Su tesisatı sektöründe kendine güvenen ve yaptığı her tadilat ve bakımda kalite sunan uzman ekip her türlü banyo ve tuvalet tesisatında her zaman öncüdür. Atakum su tesisatçısı meydana gelen her türlü sorunu anında çözüme kavuşturmayı hedefler. Banyo ve tuvaletlerde su tesisatı hakkında sıkıntı yaşadığınız her an tek bir telefon ile çağırmanız mümkündür.

Tesisatta Oluşan Problemler

İç mekânlarda su tesisatı genel olarak çabuk yıpranan alanlardır. Sürekli kullanıma bağlı olarak deforme olan veya aşınan borular, musluklar ve diğer alanların tamiratı için bu firmaya güvenin. Teknik servis ekip kazandığı tecrübeyle birlikte gelen her problemi doğru süreçte yaparak teslim eder. Patlayan borular, bozulan musluklar tamamen deneyimli ellere emanet bırakılır. Özellikle gider borularında oluşan tıkanıklıklar en fazla ortaya çıkan sorunlardır. Klozet veya diğer tuvaletlerde yaşanan sorunlar da mevcuttur. Muslukların bozulması veya su sıçratması gibi olağan problemler hemen çözüme kavuşturulur.

Su Tesisatında Tamir Süreci

Atakum tesisat ile karşılaştığınız tüm tesisat sorunlarından kurtulabilirsiniz. Tamir, bakım ve onarım sürecinde firma, verilen adrese gelerek arızanın kaynağını bulur. Tespit edilen arızanın yapılması için gerekli malzeme ve araç gereçler uzman ekip tarafından karşılanır. Arızanın durumuna göre değişen tamir saat süresi en başta müşteriye iletilir. Tüm adımlar belli sisteme göre atılır. Bozulan tesisatın tamirinden d-sonra gerekli kontroller defalarca yapılır. Atakum tesisat ile aklınız kalmasın. Güvenli, doğru, ilkeli ve anlayışlı bir çalışma prensibi yakalayan ekip her zaman müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Tüm yedek parçalar en kaliteli ve en doğru olanlardan seçilir. Montaj sürecinde de yine doğru ve emin adımlar atılır. Banyolarda, tuvaletlerde ve mutfaklarda su tesisatında yaşanan tüm aksaklıklar için Atakum tesisat her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

7 / 24 ATAKUM  SU TESİSATCI

0532 151 44 91

Tek Bir Tıkla Online Tesisat Onarımı

Akan lavabolar, tıkanan borular, bozulan musluklar ve akmayan sular için başka yerlere görüşmeye gerek kalmadan Atakum tesisata güvenin. Yaşam alanlarında tesisat konusunda her zaman yaşanılacak sorunları dert etmeyin. Firmanın online sitesine erişerek iletişim numaralarından hemen ulaşın. Yapılan arızaların durumuna göre fiyatlandırılan ücretler her zaman bütçenize uygun olacaktır. En iyi şekilde hizmet vermek için sürekli kendini geliştiren teknik ekip son teknolojik cihazların takibini de her zaman yapmaktadır. Atakum tesisat her zaman elinden gelen en iyisini yapan bir firma olma özelliğine sahip olduğu için her gün artan müşteri portföyü memnun etmektedir.
hizmetlerimiz
KALORİFER TESİSAT USTASIBANYO TESİSATI TADİLATITUVALET TADİLATIATAKUM MUSLUK TAMİRCİSİESKİMİŞ TESİSAT ONARIMIESKİ BİNALARDA TADİLAT İŞLERİHATALI TESİSAT SORUNLARIATAKUM SU TESİSATCISI
iletişim bilgileri
Güzel yalı mahallesi 3 kısım bulvarı no 124/b Atakum Samsun Bafra yolu
0532 151 44 91
0532 151 44 91
ADRES BİLERİMİZ :    GÜZEL YALI MAHALLESİ 3 KISIM BULVARI NO 124/B ATAKUM SAMSUN BAFRA YOLU

ATAKUM SU TESİSATCISI

Firmamız  Kameralı Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık Açma, Atakum  Tesisatçı, Atakum tesisat ustası, su tesisatçısı , Samsun  musluk tamiri. alanında hizmet vermekten gurur duymaktadır.
SAMSUN PROWEB TASARIM
phone-handsetphonemenumenu-circlecross-circlechevron-down-circle